TURAB İNŞAAT ve GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Şirketimiz  5 Mayıs 2010 tarihinde kurulmuş olup özellikle inşaat sektöründe büyük projelere imza atmıştır. Bünyesinde iki iç mimar br  inşaat yüksek mühendisi barındırmaktadır. Özellikle dekorasyon ve iç mimaride çok büyük başarılar elde etmiştir. 2010 yılının Kasım ayında MOVSAR TURİZM LTD ŞTİ’yi de bünyesine alarak sektörel bazda genişlemiştir. Her yıl biraz daha büyüyerek emin adımlarla yürüyen TURAB bünyesindeki MOVSAR TURİZM Türkiye ekonomisine katkı ve istihdam sağlayarak faaliyetlerine turizme ve inşaata dair her alanda  devam etmektedir. 

Güler Yüzlü Hizmet, Hızlı Çözüm
Movsar çatısı altında yıllardır aynı şekilde siz değerli müşterilerimize güler yüzlü hizmet vermekteyiz. Her türlü tatil, tur ve organizasyon çözümlerinizi en hızlı şekilde karşılamaktayiz.

Güvenilir Kadro
Alanlarında uzman, disiplin ve özveri ile çalışan kadromuz  taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde cevap vererek  , siz müşterilerimize hatasız ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 

Müşteri Memnuniyeti
Acentamız kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmuştur. ”Müşterilerimiz misafirlerimizdir” anlayışını benimsemiştir.  Yorumlarınız, istekleriniz ve görüşleriniz bizim için önemlidir.